Craig Bellamy walczy z poważną chorobą. "Nie potrafię się od tego uwolnić"

Były zawodnik Liverpoolu i Newcastle Craig Bellamy przyznał, że choruje na depresję. - Nie potrafię się od tego uwolnić. Pierwszy raz to przyznaję. Zdarzało mi się, że wracałem do domu i przez trzy dni nie odzywałem się do rodziny - powiedział Walijczyk.

Kilka lat temu Craig Bellamy był gwiazdą Premier League. Występował m.in. w Newcastle, Liverpoolu i Manchesterze City. Był kluczowym piłkarzem reprezentacji Walii. Właśnie przyznał, że od czterech lat choruje na depresję

Zobacz wideo Nowy trener Arki: Ludzie szukają drugiego dna w mojej nominacji

Craig Bellamy: Nie odzywałem się do rodziny przez trzy dni

- Nie potrafię się od tego uwolnić. Pierwszy raz to przyznaję. Miałem momenty dobre, potem złe. Przyjmuje leki - zdradził Bellamy, cytowany przez BBC. Dodał, że jako piłkarz nie zawsze radził sobie z oczekiwaniami. Tym bardziej że miał kilka kontuzji, które uniemożliwiały mu taki rozwój, o jakim marzył.

- Zdarzało mi się, że wracałem do domu i przez trzy dni nie odzywałem się do rodziny. Siedziałem zamknięty w pokoju i spałem. To był mój sposób na walkę z depresję - dodał Bellamy. Walijczyk jest dziś trenerem i pracuje w Anderlechcie z zespołem U-21.

Przeczytaj też:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: