Piłkarz Manchesteru City oskarżany przez byłą partnerkę o szpiegowanie

Do kolejnego skandalu obyczajowego doszło w Anglii. Była partnerka Johna Stonesa, zawodnika Manchesteru City, oskarżyła go o szpiegowanie za pomocą kamer monitoringu.

John Stones został oskarżony przez swoją byłą partnerkę i matkę jego 3-letniej córki o szpiegowanie. Po tym, jak kobieta zawiadomiła o tym policję, funkcjonariusze pojawili się w domu zawodnika Manchesteru City.

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia. Z Tomaszem Pasiecznym - skautem Arsenalu, rozmawia Dawid Szymczak

Kolejny skandal w Anglii. Piłkarz Manchesteru City miał szpiegować byłą partnerkę

Stones i Savage rozstali się kilka miesięcy temu. Para mieszkała wspólnie w domu kupionym przez Stonesa, ale po rozstaniu piłkarz zdecydował się na wyprowadzkę, zapewniając, że kobieta wraz z córką przez jakiś czas będzie mogła mieszkać w jego domu. Jak się okazuje, piłkarz mógł zgodzić się na to dlatego, że chciał szpiegować byłą dziewczynę.

Kobieta poinformowała policję, że Stones cały czas ma dostęp do monitoringu, który jest zainstalowany na terenie posesji. Poinformowała też, że z tego dostępu regularnie korzysta. 25-latek miał się wydać jednym z sms-ów, w którym napisał, że wie, o której godzinie Savage wróciła do domu.

Po wstępnym przesłuchaniu Stonesa funkcjonariusze policji uznali jednak, że nie popełnił on żadnego przestępstwa. Nie wiadomo, czy Savage nie skieruje sprawy do sądu. Kobieta twierdzi, że teraz nie czuje się bezpieczna, kiedy przebywa w domu.

Afera związana ze Stonesem i jego byłą partnerką to kolejny skandal w brytyjskim futbolu. W niedzielę okazało się, że Callum Hudson-Odoi z Chelsea zaprosił do domu poznaną przez internet modelkę, która w nocy wezwała policję i pogotowie, ponieważ źle się poczuła. Wcześniej w imprezie z kilkoma prostytutkami brał udział Kyle Walker z Manchesteru City. Jack Grealish z Aston Villi został ukarany za odwiedziny u przyjaciela, a Morgan Gibbs-White z Wolverhampton wziął udział w imprezie z gwiazdami jednego z brytyjskich programów telewizyjnych.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: