Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Kibice sprawili, że były piłkarz Manchesteru United nie wychodził z domu. "Wstydziłem się"

Luke Chadwick dwukrotnie zdobył mistrzostwo Anglii z Manchesterem United, ale nigdy nie był kojarzony tylko z osiągnięciami na boisku. Przez jego wygląd fani klubów całej Premier League obrażali zawodnika. - Wstydziłem się tego, jak wyglądam - mówi dla "TheSportBible.com".

Kibice wyśmiewali zawodnika na każdym kroku. - Gdziekolwiek się nie pojawiłem, fani zwracali uwagę na to, że według nich brzydko wyglądam i mam wystające zęby. To było dla mnie bardzo trudne, sprawiło, że czułem się jakby mówili tylko o tym - opisuje Chawdick w rozmowie z "TheSportBible.com". 

Zobacz wideo Top 3 gole Arkadiusz Milika w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Były piłkarz Manchesteru United wstydził się swojego wyglądu. "Mówili tylko o tym"

- Nie wychodziłem z domu i wstydziłem się tego, jak wyglądam. Wierzyłem, że może gdybym był inny, nie pamiętaliby tylko tego, że wyróżniałem się z grona podobnych do siebie zawodników. Byłem po prostu cichym i nieśmiałym gościem. Z wiekiem przestałem o tym myśleć w ten sposób - przyznał Anglik. 

Chadwick był doceniany m.in. przez Sir Alexa Fergusona, który dawał mu grać w jego Manchesterze United. Przez to zawodnik ma w dorobku dwa tytuły mistrza Anglii zdobyte w 2001 i 2003 roku. W swojej karierze grał jeszcze m.in. dla Burnley, Norwich, MK Dons czy West Hamu. 

Przeczytaj także: