Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bramkarz Tottenhamu pochwalił się nowym psem! Horrendalna cena za zwierzaka

Hugo Lloris kupił sobie specjalnego psa obronnego. Jak donosi "The Sun", czworonóg kosztował bramkarza Tottenhamu 15 tys funtów. To niemal 80 tys. złotych.

Internet obiegają zdjęcia piłkarzy i ich nowych ulubieńców. Zlatan Ibrahimović został sfotografowany w Ferrari Monza SP2 przygotowanym wyłącznie dla partnerów salonu, a Hugo Llorisa spotkano z jego nowym pupilem. Pies Francuza został kupiony w specjalnej hodowli i wyszkolony do celów obronnych.

Hugo Lloris kupił sobie psa, który jest przygotowywany do oddziałów policyjnych

Nowe zwierzę bramkarza Tottenhamu to owczarek niemiecki. Bramkarz kupił czworonoga od firmy, która specjalizuje psy pod kątem eliminacji możliwych zagrożeń dla człowieka. Kapitan reprezentacji Francji wybrał owczarka spośród zwierząt, które trafiają do specjalnych oddziałów policyjnych i wojskowych. 

Owczarki niemieckie i belgijskie to najinteligentniejsze zwierzęta w kontekście obrony. Żadna inna rasa nie ma tak rozwiniętego zmysłu w kwestii bezpieczeństwa. Jak podaje "The Sun", Hugo Lloris nie jest jedynym piłkarzem na Wyspach, który postanowił kupić sobie rasowego psa.

Wśród gwiazd Premier League, które zdecydowały się na kupno psa obronnego są m. in. Paul Pogba, Raheem Sterling czy Jamie Vardy. Zdaniem angielskich mediów, trend ten jest coraz popularniejszy w Wielkiej Brytanii. Piłkarze w ten sposób chcą chronić siebie i swoich najbliższych.

Zobacz wideo

W prasie na całym świecie często słychać o włamaniach do posiadłości znanych piłkarzy. Na Wyspach Brytyjskich ostatnio doświadczył tego obrońca Tottenhamu Hotspur - Jan Vertonghen. Gdy piłkarz 10 marca rozgrywał mecz z RB Lipsk, zamaskowani włamywacze wtargnęli z maczetami do domu obrońcy, gdzie była jego żona i dzieci oraz ukradli sprzęt elektroniczny.

Więcej o: