Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Trzech piłkarzy klubu Premier League zakażonych koronawirusem. Powrót pod znakiem zapytania

Trzeci piłkarz Brighton jest zarażony koronawirusem. W związku z kolejnymi zarażeniami wśrod piłkarzy klubów angielskiej ekstraklasy, wciąż pod znakiem zapytania stoi jej powrót na boiska.

Władze Premier League planują powrót na boiska. Wciąż jednak nie wiadomo, kiedy i czy w ogóle do niego dojdzie. W niedzielę jeden z klubów angielskiej ekstraklasy, Brighton, poinformował, że jego trzeci piłkarz jest zarażony koronawirusem. - Pomimo przestrzegania wszelkich zasad bezpieczeństwa i ostrożności oraz braku treningów, mamy kolejnego zawodnika z pozytywnym wynikiem testów - powiedział Paul Barber, dyrektor Brighton.

Zobacz wideo Karbownik może grać w jednej z najlepszych lig w Europie!

Brighton obawia się powrotu do treningów

W związku z kolejnym zarażeniem, szef Brighton ma obawy dotyczące powrotu do treningów. - Myślę, że mają je wszystkie kluby. Musimy mieć pewność, że wszelkie zasady zapewnią nam bezpieczeństwo - przyznał Barber.

11 maja szefowie klubów Premier League będą rozmawiać na temat wznowienia treningów, które jest planowane na 18 maja. Nie wiadomo jednak, plan powrotu do zajęć uda się zrealizować.

Przeczytaj także:

Więcej o: