Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

"To idiota, który myśli, że jest lepszy od innych. Pokazuje środkowy palec wszystkim, którzy przestrzegają zasad"

Kyle Walker? To idiota, który myśli, że jest lepszy od innych. Pokazuje środkowy palec wszystkim, którzy przestrzegają zasad - czytamy w "The Sun". Brytyjski brukowiec skrytykował piłkarza Manchesteru City za lekkomyślne zachowanie podczas pandemii.

Przerwa w rozgrywkach Premier League, spowodowana pandemią koronawirusa wciąż trwa. Niektórym piłkarzom brak treningów i wszelkie zakazy nie przeszkadzają jednak w prowadzeniu imprezowego trybu życia. Jednym z takich zawodników jest Kyle Walker, który już w marcu zorganizował we własnym domu imprezę z udziałem prostytutek. Po tym, jak imprezę w domu piłkarza opisali angielscy dziennikarze, on sam publicznie przeprosił za swoje zachowanie. - Wiem, że jako profesjonalny piłkarz powinienem być wzorem do naśladowania. Chcę skorzystać z okazji, by publicznie przeprosić za decyzje, które podjąłem. Przepraszam rodzinę, przyjaciół, klub, kibiców i całe społeczeństwo - podkreślił Walker. To nie miało jednak znacznie dla Garetha Southgate'a. Selekcjoner reprezentacji Anglii podjął decyzję, że nie będzie powoływał Kyle'a Walkera do swojego zespołu. 

Ale jak się okazało decyzja Southagate'a nie zmieniła zbytnio nastawienia Anglika do przestrzegania zasad izolacji podczas pandemii. Znowu się do niej nie stosował.  I to aż trzy razy w ciągu jednego dnia!

"Idiota" - tak o Walkerze napisało "The Sun"

"The Sun" opublikowało zdjęcia, na których widać jak Walker odwiedza imprezę urodzinową siostry mieszkającej aż 43 mile od piłkarza. Kolejne zdjęcia pokazują, jak zawodnik jeździ z kolegą na rowerze. Brytyjski brukowiec stworzył nawet mapę podróży Walkera. - To idiota, który myśli, że jest lepszy od innych. Pokazuje środkowy palec wszystkim, którzy przestrzegają zasad - mówi anonimowo informator "The Sun".

Mapa WalkeraMapa Walkera The Sun

"Jestem prześladowany"

- Przechodzę przez jeden z najtrudniejszych okresów w życiu, ale biorę za to pełną odpowiedzialność. Teraz jednak czuję się prześladowany. To dotyka już nie tylko mnie, ale i moją rodzinę. Pojechałem do Sheffield, by dać siostrze prezent, ale też, aby porozmawiać z jedną z niewielu osób, którym ufam. Przytuliła mnie i przypomniała, jak bardzo jej na mnie zależy. Co miałem zrobić? Odrzucić ją? Później pojechałem do rodziców, by zabrać trochę jedzenie. Co oni takiego zrobili, że fotografowie postanowili naruszyć ich prywatność? - napisał piłkarz na Instagramie.

W serwisie pojawi się tu embed Instagram:

https://instagram.com/p/B_57W0rBwW_/

Ze względów bezpieczeństwa w Story Makerze nie można wyświetlić embeda Instagram.

Prawy obrońca Manchesteru City rozegrał w tym sezonie aż 30 spotkań, w których zdobył jedną bramkę i zanotował 4 asysty. Jego zespół zajmował przed zawieszeniem rozgrywek Premier League 2. miejsce w ligowej tabeli, ze stratą aż 25 punktów do liderującego Liverpoolu.