Heung-Min Son z Tottenhamu zakończył obowiązkową służbę wojskową. "Trafiał 10/10"

Heung-Min Son ukończył obowiązkowe szkolenie militarne w Korei Południowej. Napastnik Tottenhamu Hotspur otrzymał certyfikat podsumowujący jego trzytygodniowe zmagania. Klub czeka na powrót zawodnika do Londynu.

Tottenham Hotpsur za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że Heung-Min Son z pozytywnym wynikiem ukończył obowiązkowe przygotowanie wojskowe w Korei Południowej. Napastnik Tottenhamu wykorzystał przerwę w rozgrywkach spowodowaną pandemią koronawirusa i udał się do swojego kraju, aby przejść trwające trzy tygodnie szkolenie. 

Heung-Min Son zakończył swoją obowiązkową służbę wojskową w Korei Południowej. Ma wrócić do Londynu w przyszłym tygodniu. Gratulacje, Sonny. Do zobaczenia wkrótce!

- czytamy w oświadczeniu klubu. 

Heung-Min Son sfotografowany podczas służby militarnej

W internecie pojawiło się mnóstwo zdjęć Koreańczyka podczas jego służby militarnej. Jak podają koreańskie media, napastnikowi Tottenhamu najlepiej wychodziło strzelanie. Son trafił 10/10 strzałów. W "Korea Herald" jeden z oficerów przyznał, że Heung-Min Son sumiennie przykładał się do każdego zadania.

- Wszystkie dyscypliny były oceniane uczciwie i rygorystycznie, a wszyscy oficerowie powiedzieli, że Son sumiennie podchodził do każdego zadania. 

Po zakończeniu służby, 27-latek może wracać do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie musiał przejść 14-dniową kwarantannę. Wciąż nie podano informacji o dacie wznowienia rozgrywek w Premier League.

Zobacz wideo
Więcej o: