Zamiast na Camp Nou wejdą do Premier League? "Nie produkujemy je***ej marihuany"

Swissx może zostać głównym sponsorem na koszulkach drużyny z Premier League, Evertonu - poinformował portal insider.com. Do tej pory łączono z nią Mike'a Tysona, który miał być jej współwłaścicielem. Teraz wykluczono jednak powiązania byłego boksera z tą firmą.

W rozmowie z portalem insider.com, dyrektor Swissx, Alki David, zdradził, że firma rozmawia z Evertonem o możliwości zostania głównym sponsorem na ich koszulkach. Działacz zaznaczył, że sam kibicuje drużynie z Premier League. Klub nie potwierdził tych informacji, ale jeśli okazałyby się prawdziwe, byłaby to pierwsza umowa drużyny angielskiej ligi z firmą oferującą produkty z konopi indyjskich. 

Zobacz wideo Zbigniew Boniek mocno o spekulacjach powrotu Ekstraklasy.

Chcieli zostać sponsorem stadionu Barcelony, a teraz rozmawiają z klubem Premier League. "Nie produkujemy je***ej marihuany"

Swissx wcześniej była zainteresowana zainwestowaniem w nazwę stadionu FC Barcelony Camp Nou. Klub zamierzał sprzedać prawa do nazwy swojego stadionu. Wszystko po to, by naprawić budżet, który bardzo mocno oberwał przez przerwanie rozgrywek spowodowane pandemią koronawirusa. Pieniądze miały trafić też do poszkodowanych przez pandemię. Co ciekawe, David wciąż nie wyklucza tej możliwości. - Odmówili nam, ale moja propozycja wciąż jest aktualna. Drzwi do ewentualnej współpracy pozostaną otwarte - twierdzi. 

Wcześniej we wszystkich informacjach pojawiała się wzmianka o tym, że udziały w Swissx ma Mike Tyson. Teraz osoba z jego otoczenia zaprzeczyła, że jest zaangażowany w jej działanie. Dzięki Tysonowi ujawnione plany firmy były jeszcze popularniejsze wśród kibiców. Alki David jest wściekły na odpowiedź świata sportu na ich propozycje dla obu klubów. - Nie produkujemy je***ej marihuany. To jest marka wellness oparta na zdrowiu, nie na rekreacji  - mówił David. - Wszyscy muszą zrozumieć, że inne sportowe rozgrywki akceptują konopie. Tak jest choćby w UFC - przekonuje. 

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.