Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Sadio Mane może odejść z Liverpoolu tylko do jednego klubu

"France Football" donosi, że Sadio Mane może opuścić Liverpool jeszcze podczas letniego okienka transferowego. Istnieje jednak jeden warunek - Real Madryt musi złożyć satysfakcjonującą ofertę.

Sadio Mane jest jednym z czołowych piłkarzy Liverpoolu. Odkąd trafił do angielskiego klubu w 2016 roku, wystąpił w 161 meczach, w których zdobył 77 bramek i zanotował 34 asysty. Od dłuższego czasu media rozpisują się nad możliwym transferem Senegalczyka.

Zobacz wideo Czołowe ligi planują powrót do gry.

Sadio Mane jest gotowy odejść z Liverpoolu tylko, jeśli Real Madryt będzie go chciał

"France Football" informuje, że Sadio Mane może jeszcze latem zmienić klub. Senegalczyk opuści Liverpool, jeśli Real Madryt złoży ofertę satysfakcjonującą wszystkie strony. Zdaniem francuskich mediów, Mane nie bierze pod uwagę żadnego innego zespołu, do którego mógłby przejść.

Możliwość transferu do Realu Madryt jest jednak o wiele większa, biorąc pod uwagę, że Zinedine Zidane jest wielkim fanem Senegalczyka, dlatego Francuz będzie starał się o pozyskanie Sadio Mane jeszcze podczas letniego okienka transferowego. Zdaniem "France Football", "Królewscy" są w stanie zapłacić za niego aż 130 milionów euro.

Przeczytaj także:

Więcej o: