Łukasz Fabiański o powrocie do ekstraklasy: Może mnie w końcu przekona?

Łukasz Fabiański był gościem programu "Dobry wieczór. Premier League" na antenie Canal+ Sport. Bramkarz West Hamu nie wyklucza, że w przyszłości powróci do gry na polskich boiskach.

Łukasz Fabiański jest aktualnie bramkarzem West Ham United. Jego kontrakt obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. Po jego wygaśnięciu będzie miał już 36 lat i będzie zdecydowanie zbliżał się do końca piłkarskiej kariery. Z tego powodu został zapytany w programie "Dobry Wieczór. Premier League" na antenie Canal+ Sport o możliwość powrotu do gry w polskiej lidze.

Zobacz wideo Czołowe ligi planują powrót do gry.

Łukasz Fabiański: Kto wie, może mnie w końcu przekona?

- Kiedyś powiedział, że nie wyobrażam sobie, bym wrócił do polskiej ekstraklasy. Zobaczymy jednak, jak to się wszystko potoczy. Mam znajomego skauta w jednym z największych klubów w Polsce. Cały czas naciska i pyta w każdym oknie transferowym o mnie. Kto wie, może mnie w końcu przekona? - powiedział Fabiański.

Fabiański grał w polskiej ekstraklasie do 2007 roku, po czym został sprzedany z Legii Warszawa do Arsenalu za blisko 4,5 mln euro. - Moje podejście do kariery jest takie, żeby wycisnąć możliwie jak najwięcej z tego, co dostaję grając poza granicami naszego kraju - podkreślił bramkarz West Hamu.

Przeczytaj także:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.