Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz pokazuje, jak nie trenować w czasie izolacji. Aż złapał się za głowę [WIDEO]

Wypożyczony do Aston Villi napastnik, Rushian Hepburn-Murphy pokazał na nagraniu wideo swoją strzelecką precyzję! Zawodnik odbijając piłkę od ściany idealnie "ściągnął" okienko. Nagranie udostępnił na swoim koncie Instagramowym.

Niefortunny strzał napastnika Aston Villi będzie go kosztował nową szybę. W czasie pandemii koronawirusa ludzie tworzą różne wyzwania, które potem powtarzają inni. Była już żonglerka papierem toaletowym czy spięcia brzucha zaczęte przez Cristiano Ronaldo

. Tym razem piłkę na swoim ogrodzie wyszedł poodbijać nowy napastnik Aston Villi - Rushian Hepburn-Murphy. 21-latek jednak nie spodziewał się, że skończy się to wybiciem okna. 

Zobacz wideo

Pandemia koronawirusa kreuje kolejne wyzwania

Poprzednie wyzwanie polegające na żonglerce papierem toaletowym również znalazło swoją "gwiazdę". Został nią Pan Marek znany jako "Polski Messi", który podczas żonglerki papierem toaletowym uderzył nogą w telewizor, który w wyniku uderzenia spadł i się rozbił. 

Film Pana Marka szybko zyskał na popularności, a autor został zaproszony do programu "Tubokozak". 21-letni napastnik Aston Villi podobnie zapisze się w pamięci fanów, jednak nie przejął się sytuacją z ogrodu. Całą sytuację młody Anglik skomentował żartobliwym - Nawet nie znajdę nikogo, kto mógłby to w najbliższym czasie naprawić - napisał pod filmem Rushian Hepburn-Murphy. 

Więcej o:
Komentarze (4)
Piłkarz Aston Villi pokazuje, jak nie trenować w czasie izolacji. Aż złapał się za głowę [WIDEO]
Zaloguj się
 • maras63

  Oceniono 2 razy 2

  Żałosny cymbał, mimo tego zarabiający kolosalne pieniądze. :-)

 • vader2010

  Oceniono 2 razy 0

  Kopie w ścianę gdzie 50% to szyby i nie spodziewał się że statystycznie co drugi strzał (no może co piąty - bo niby umie w piłkę) trafi w okno? Albo ustawka albo kopacze są naprawdę głupi...

 • wzornikieu

  Oceniono 5 razy -1

  Czarny za głupi aby przewidzieć

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX