Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bartosz Kapustka może zmienić klub. "Mam najwięcej doradców w Polsce"

Bartosz Kapustka jest bliski odejścia z Leicester City. Polak w wywiadzie udzielonym dla "Przeglądu Sportowego" zdradza, że może to nastąpić już za kilka miesięcy. "Mam kontrakt, który wygasa za rok, ale nie wykluczam, że zostanie rozwiązany już latem" - stwierdził.

Kapustka chciałby odejść z Leicester i niewykluczone, że stanie się to już latem. "Kluby będą miały mniej pieniędzy, mogą chcieć zejść z listy płac także w moim przypadku" - mówił w rozmowie dla "Przeglądu Sportowego". "Pojawiały się oferty wypożyczeń, chcieli za mnie pieniądze. Zimą był temat Legii. Czekaliśmy i zabrakło zdecydowanego ruchu" - opisywał Polak. 

Zobacz wideo

Bartosz Kapustka odejdzie z Premier League? To może się stać już latem

Zawodnik poruszył też wątek komentowania i doradzania mu przez internetowych ekspertów. "Znajomi mówią mi, że mam najwięcej doradców w Polsce. A przynajmniej tak można wywnioskować, czytając o mnie w internecie - stwierdził Kapustka. "Teraz staram się ich jednak nie słuchać i brać do siebie uwagi tylko tych ważnych osób dla mojej kariery" - zapewniał. 

Bartosz Kapustka trafił do Leicester w czerwcu 2018 roku. Był wypożyczony do belgijskiego OH Leuven, a obecnie występował w rozgrywkach Premier League 2. Jednak tam wystąpił jedynie w dwóch meczach, zaliczając jedną asystę. 

Przeczytaj także:

Polski bramkarz ostro o sytuacji w swoim klubie. "Nie tłumaczcie tego, bo mnie wypie***lą"
Bezpardonowy atak Kamila Grabary na ekstraklasę. "To zadupie". Na tym nie skończył
Były piłkarz Liverpoolu miał wypadek samochodowy wraz z córką

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .