Bezpardonowy atak Kamila Grabary na ekstraklasę. "To zadupie". Na tym nie skończył

Kamil Grabara był gościem w filmiku kanału "Foot Truck" na YouTube. Zawodnik Huddersfield Town wskazał piątkę bramkarzy, których uważa za najlepszych na świecie. Na szczycie umieścił Alissona Beckera z Liverpoolu. Ponownie skrytykował także polską ligę. "To zadupie" - stwierdził.

W trakcie nagrywania filmiku na kanał Foot Truck Polak został poproszony o podanie swojej piątki najlepszych bramkarzy. Najwyżej w hierarchii ustawił zawodnika Liverpoolu, Alissona Beckera. "Ma świetną intuicję i broni bardzo trudne piłki w prosty sposób. To światowy fenomen" - stwierdził. Poza Brazylijczykiem wskazał Jana Oblaka, Marca-Andre Ter Stegena, Thibaut Courtois i Thomasa Strakoshę, zawodnika Lazio Rzym. Nie wskazywał natomiast na polskich bramkarzy. "Fabiański, ani Szczęsny to nie TOP 5. Kiedyś byłby w nim Artur Boruc" - tłumaczył Grabara. 

Grabara o polskiej lidze: "To zadupie, choć nikt tak teraz nie powie"

Polak ponownie wypowiedział się także o polskiej lidze. "To piłkarskie zadupie i przyzna mi rację każdy piłkarz grający na Zachodzie. Bo nikt w Polsce tak teraz nie powie" - ocenił. "Łapię się na tym, że myślę: po co ja to oglądam? O tym, że tu jest słabo świadczy wiele czynników, ale nie wiem, czy naukowcy byliby w stanie powiedzieć dlaczego" - komentował. 

Zobacz wideo

Bramkarz Huddersfield Town (jest wypożyczony z Liverpoolu) założył także kanał na Twitchu, na którym transmitował swoją grę w FIFA 20 i Call Of Duty: Warzone. - I tak lubię grać, a jeśli mogłem uzbierać pieniądze na szczytny cel, dzięki temu, że udostępniam to w formie streama dla innych, to czemu nie? Mógłbym wpłacić 50 tysięcy funtów od tak, ale wolę dostarczyć też ludziom trochę rozrywki - mówił Grabara

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: