Manchester United szykuje bombę transferową! Może pobić klubowy rekord

Jak informuje portal goal.com, Manchester United chce pozyskać Saula Nigueza z Atletico Madryt. Sprowadzając Hiszpana, "Czerwone Diabły" miałyby pobić klubowy rekord transferowy!

Do tej pory najdroższym piłkarzem Manchesteru United w historii był Paul Pogba. W 2016 roku Juventus otrzymał od "Czerwonych Diabłów" za Francuza 95 mln euro. Latem ten rekord może zostać pobity. Jak informuje portal goal.com, Manchester chce wtedy pozyskać Saula Nigueza z Atletico Madryt. Środkowy pomocnik miałby kosztować aż 135 mln funtów. 

Zobacz wideo Szalony pościg policji za byłym piłkarzem Manchesteru. Jechał 160 km/h. Na koniec wyskoczył z jadącego samochodu

Saul za Pogbę w Manchesterze United?

Na transfer ma naciskać Ed Woodward, dyrektor Manchesteru. Niguez w tym sezonie w 37 meczach we wszystkich rozgrywkach strzelił cztery gole. W Atletico gra od sześciu lat - jego bilans to 286 spotkań, 38 bramek i 18 asyst.

Dziennikarze dodają, że pieniądze na transfer Hiszpana miałyby pochodzić ze sprzedaży Paula Pogby. Francuzem interesują się Real Madryt i Juventus

Więcej o: