FC Barcelona może stracić piłkarza! Szykuje się sensacyjny transfer do Liverpoolu?

Jak informuje portal goal.com, Ousmane Dembele może odejść z FC Barcelony. Francuz leczy obecnie kolejny uraz w swojej karierze i nie do wstrzymania rozgrywek nie grał w La Liga. Częste problemy zdrowotne skrzydłowego i duża kwota, jaką trzeba byłoby za niego zapłacić nie są jednak przeszkodą dla zainteresowanego transferem Liverpoolu. Inaczej jest w przypadku Arsenalu.

Ousmane Dembele jest rozważany w roli nowego zawodnika Liverpoolu. Jak poinformował portal goal.com pomysłodawcą tego pomysłu jest trener Anglików, Juergen Klopp, który chciałby go mieć w swojej drużynie. Zainteresowany Dembele jest także Mikel Arteta i Arsenal. 

Zobacz wideo Błędy, wpadki, kiksy [ELEVEN SPORTS]

Dembele odejdzie z Barcelony? Zainteresowanie z Premier League

Mimo że klub z Anfield miałby zapłacić za Francuza aż 80 milionów euro, jest na to gotowy. Inaczej jest w przypadku Arsenalu, którego taki wydatek odstrasza. Obecna drużyna Dembele, FC Barcelona może być zainteresowana wpływem dużych pieniędzy w obliczu kryzysu związanego z epidemią koronawirusa. 

Ousmane Dembele w tym sezonie La Liga wystąpił jedynie w 5 spotkaniach. Zawodnik przez swoją karierę zmagał się z wieloma urazami, a obecnie grę uniemożliwia mu kontuzja uda. 

Więcej o: