Media: Zapadła decyzja ws. Łukasza Fabiańskiego. Podjął ją West Ham United

Niedługo powinniśmy poznać szczegóły najbliższej przyszłości Łukasza Fabiańskiego w West Ham United. Według doniesień portalu claretandhug.info Anglicy planują przedłużyć kontrakt z polskim bramkarzem.

Powoli rozstrzyga się przyszłość Łukasza Fabiańskiego grającego w West Ham United. Według portalu claretandhugh.info zajmującego się londyńskim klubem, Anglicy chcą przedłużyć kontrakt z polskim bramkarzem o jeden sezon. Obecna umowa obowiązuje do końca czerwca 2021 roku. 

Zobacz wideo Kilka klubów ekstraklasy nie będzie chciało grać? Prezes Lecha: Nie wyobrażam sobie tego

Łukasz Fabiański dalej w West Ham United?

Fabiański obecnie czeka na kolejne decyzje w sprawie wstrzymanych ze względu na pandemię koronawirusa rozgrywek Premier League. - Mam wrażenie, że nasze zdrowie nie jest tu dla wszystkich istotne, będzie dążenie do tego, żebyśmy wrócili na boiska jak najszybciej - przyznawał bramkarz reprezentacji Polski w programie Liga+Extra w Canal+.

Polak jest w West Hamie od lipca 2018 roku, gdy przeszedł tam ze Swansea City. W obecnym sezonie ligi angielskiej w 16 meczach wpuścił łącznie 22 bramki. Zaliczył też pięć spotkań z czystym kontem. 

Więcej o: