Krystian Bielik wraca do zdrowia. Pokazał film ze swojego treningu i przeprosił fanów

Krystian Bielik, który zerwał w styczniu więzadła krzyżowe przednie w prawym kolanie, powoli wraca do zdrowia. Piłkarz Derby County na swoim Instagramie pokazał, jak aktualnie wygląda jego rehabilitacja i przy okazji zamieścił specjalną wiadomość skierowaną do fanów.

Krystian Bielik doznał w styczniowym meczu zespołów U23 pomiędzy Derby County a Tottenhamem. Już w 18. minucie tamtego spotkania opuścił boisko na noszach, uszkadzając więzadła krzyżowe w prawym kolanie.

Zobacz wideo Damian Janikowski dołącza do akcji #zostańwdomu i pokazuje, jak ćwiczyć

Od razu było więc wiadomo, że reprezentanta Polski czeka kilkumiesięczna przerwa. Od koszmarnego urazu minęło już kilka tygodni, a Bielik przechodzi obecnie rehabilitację i powoli wraca do zdrowia. Ponownie na boisku można go będzie zobaczyć prawdopodobnie pod koniec 2020 roku.

Specjalna wiadomość Bielika do swoich fanów

Na swoim koncie w mediach społecznościowych postanowił opublikować filmik, na którym ćwiczy na siłowni. Dodał do niego również wpis: - Drodzy Fani! Dziękuję za wasze wsparcie po mojej kontuzji. Nie odpowiedziałem na żadną z nich. Przepraszam, ale to był dla mnie trudny okres. Operacja przebiegła dobrze i obecnie czuję się znacznie lepiej. To będzie długa podróż, ale wrócę silniejszy. Moja górna część ciała w porannej sesji treningowej - napisał Bielik na Instagramie.

Tak wyglądają trening piłkarza Derby County po koszmarnej kontuzji:

 
Więcej o: