Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Harry Kane może odejść z Tottenhamu. Chcą go dwie potęgi

Harry Kane latem może odejść z Tottenhamu. Zdaniem dziennika "AS" angielskim napastnikiem interesują się dwa kluby - Real Madryt i Juventus.

10 porażek, 8. miejsce w lidze, zmiana trenera i bardzo przeciętna gra. Obecny sezon Premier League nie jest udany dla Tottenhamu. Jedną z przyczyn takiej sytuacji jest kontuzja Harry'ego Kane'a, który od kilku miesięcy nie trenuje z londyńczykami. I być może trenować więcej już nie będzie.

Harry Kane może odejść z Tottenhamu. Chcą go dwie potęgi

Dziennik "AS" poinformował, że coraz bardziej prawdopodobne wydaje się odejście Kane'a z Tottenhamu. Wielu ekspertów od dawna twierdzi, że Anglik powinien przejść do większego klubu i możliwe, że teraz zawodnik ich głosów posłucha. Hiszpańscy dziennikarze twierdzą, że w letnim oknie transferowym Kane może wzmocnić Real Madryt. "Królewscy" od dłuższego czasu opierają grę ofensywną tylko na Karimie Benzemie, dla którego szukają konkurenta. Wiadomo, że w tej roli nie sprawdził się sprowadzony z Eintrachtu Frankfurt Luka Jović.

Real to jednak nie jedyny klub, który interesuje się Kanem. Możliwość transferu 26-latka bada także Juventus. "AS" podkreśla, że Kane w przeszłości nie krył sympatii do drużyny mistrzów Włoch, a perspektywa wspólnej gry z Cristiano Ronaldo mogłaby być w przypadku ewentualnej transakcji kluczowa.

Zobacz wideo Co zrobi UEFA z Euro 2020? Co z ekstraklasą?
Więcej o: