Trener Manchesteru United wyjaśnił przyszłość Paula Pogby

Ole Gunnar Solskjaer, trener Manchesteru United, twierdzi, że Paul Pogba pozostanie w zespole "Czerwonych Diabłów" w przyszłym sezonie. Francuz od dłuższego czasu jest łączony z m.in. Juventusem.

Do tej pory Pogba rozegrał dla Manchester United 150 meczów, strzelił 31 goli i zanotował tyle samo asyst. Problem w tym, że często gra poniżej oczekiwań, a United od kilku lat przeżywa kryzys. Francuz zdobył z angielskim klubem tylko dwa puchary (za Ligę Europy i Puchar Ligi Angielskiej w 2017 roku). Od dłuższego czasu jest łączony z m.in. Juventusem, w którym występował w latach 2012-2016. 

Zobacz wideo

Bez względu na te plotki, Ole Gunnar Solskjaer, trener Manchesteru United, uważa, że Francuz pozostanie w zespole "Czerwonych Diabłów" na kolejny sezon. - Paul jest naszym graczem. Zostały mu jeszcze dwa lata kontraktu, który może jeszcze przedłużyć o kolejny rok. Możemy zatem się spodziewać, że zostanie z nami na następny rok - powiedział Solskjaer tuż po meczu Ligi Europy z LASK, wygranym przez jego drużynę 5:0.

Agent piłkarza, Mino Raiola, jest jednak pewien, że Pogba opuści Manchester United. - Jestem pewien, że Paul da z siebie wszystko w barwach Manchesteru. Paul jednak marzy o zdobywaniu tytułów [Manchester zajmuje dopiero dziewiąte miejsce w lidze]. Z pewnością nie zabraknie klubów, które będą latem chciały go pozyskać. Interesuje się nim m.in. Juventus, ale o potencjalnym transferze porozmawiamy dopiero po Euro. Mogę jednak zdradzić, że dla Pogby, tak samo jak dla Zlatana Ibrahimovicia, Włochy są drugim domem - podkreślił Raiola.

Więcej o: