Kuriozalny błąd Davida de Gei. "Gdybym był jego trenerem, to bym go zabił"

David De Gea popełnił fatalny błąd na początku meczu przeciwko Evertonowi (1:1). Jego występ skrytykował w bardzo ostrych słowach Roy Keane, były piłkarz "Czerwonych Diabłów". Jego zdaniem Hiszpan powinien zostać zlinczowany.

David de Gea na początku meczu popełnił fatalny błąd, który skutkował utratą gola. Hiszpan zbyt długo zbierał się do wybicia piłki, gdy atakował go Calvert-Lewin, a gdy już postanowił ją wybić, trafił swojego rywala, a piłka wpadła do bramki.

Po zakończeniu spotkania, głos w sprawie błędu de Gei zabrał Roy Keane, były piłkarz Manchesteru United. - Gdybym był jego trenerem lub kolegą z szatni, to bym go zabił. Po co on tyle czekał?! W przerwie bym go zlinczował, bo nie ma usprawiedliwienia dla takiego zachowania - powiedział Irlandczyk.

Mecz zakończył się ostatecznie wynikiem 1:1, po bramce Fernandesa. Zdaniem Keane'a, Pickford padł ofiarą krytyki ze strony Irlandczyka. - Nie muszę sprawdzać statystyk Pickforda. To po prostu nie jest dobry bramkarz - podkreślił były piłkarz Manchesteru United.

Zobacz wideo Wielki fan Lewandowskiego marnuje talent?
Więcej o: