Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Angielski potentat obserwuje Martina Odegaarda. "Dwóch szpiegów"

Martin Odegaard rozgrywa fantastyczny sezon w Realu Sociedad i już latem może wrócić do Realu Madryt - jednak Norweg zwrócił na siebie uwagę angielskiego potentata, który wysłał skauta na mecz z Valencią.
Zobacz wideo Flavio Paixao mógł zarabiać dwa razy więcej, ale odmówił.

Szef departamentu skautingu Marcel Bout został sfotografowany, gdy oglądał mecz Realu Sociedad z Valencią (3:0). Według El Diario Vasco - które swój tekst na ten temat zatytułowało "dwóch szpiegów na Anoeta [stadion Realu - dop. red.] - wysłannik Manchesteru United oglądał Martina Odegaarda. - Jego długopis fruwał, gdy Odegaard dotykał piłki - pisze hiszpański dziennik dodając, że mógł obserwować również dwóch piłkarzy Valencii. Co ważne, w grudniu Bout oglądał Erlinga Haalanda w starciu RB Salzburg z Liverpoolem, a już niedługo później "Czerwone Diabły" zaczęły namawiać Norwega na transfer (ostatecznie trafił do Borussii Dortmund).

Druga osoba obserwowała piłkarzy Valencii (Ferrana Torresa i Carlosa Solera) oraz Realu Sociedad (Alexandra Isaka i Wililana Jose), a w dodatku była pod wrażeniem postawy Mikela Merino.

Martin Odegaard najpierw wróci do Realu Madryt?

21-letni Odegaard znakomicie spisuje się w tym sezonie. Strzelił siedem goli i zaliczył osiem asyst w 25 meczach tego sezonu. Jego występy przyciągnęły uwagę Realu Madryt - "Królewscy" mogą go ściągnąć z powrotem z wypożyczenia po zakończeniu tego sezonu (teoretycznie oba kluby dogadały się na dwuletnie wypożyczenie, ale może zostać przerwane).