Zdobywca Złotej Piłki ośmieszony przez amatora! "Nikt by mi nie uwierzył" [WIDEO]

Piłkarz amator ośmieszył Kakę i w nagrodę otrzymał jego buty. - Gdyby nie fakt, że mecz był nagrywany, to pewnie nikt by mi nie uwierzył, że okiwałem Kakę. Najpiękniejszym momentem była jednak chwila, gdy po tym zagraniu Kaka do mnie podszedł i przybił piątkę. Mój świat zmienił się o 180 stopni. To była niesamowita chwila - emocjonował się Jamal Farid cytowany przez "SunSport".

Jamal Farid, obrońca półzawodowego Hackney Wick, stał się bohaterem internetu. Piłkarz amator, na co dzień magazynier w Londynie, ośmieszył na boisku Kakę, byłego reprezentanta Brazylii. Dawna gwiazda Milanu grała w towarzyskim meczu we wschodnim Londynie, który zarazem był planem zdjęciowym kampanii promocyjnej Adidasa. Kaka popisał się pięknym golem:

Ale chwilę później 24-letni Jamal Farid ośmieszył Brazylijczyka, gdy ze stoickim spokojem zagrał piłkę między nogami Kaki.

- Gdyby nie fakt, że mecz był nagrywany, to pewnie nikt by mi nie uwierzył, że okiwałem Kakę. Najpiękniejszym momentem była jednak chwila, gdy po tym zagraniu Kaka do mnie podszedł i przybił piątkę. Mój świat zmienił się o 180 stopni. To była niesamowita chwila - emocjonował się Farid cytowany przez "SunSport".

Po meczu Farid otrzymał buty, w których grał Kaka. - Nie będę ich używał, tylko powieszę je na ścianie jako pamiątkę - oświadczył piłkarz amator.

Ekstraklasa traci gwiazdy. "Niedługo wrócą i będziemy ich witali z honorami" [WIDEO]

Zobacz wideo

38-letni Kaka to najlepszy piłkarz 2007 roku, gdy był zawodnikiem Milanu, z którym wygrał Ligę Mistrzów. Grał także m.in. w Realu Madryt i Orlando City. W kadrze Brazylii rozegrał 92 spotkania.

Więcej o: