Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Media: Massimiliano Allegri będzie pracował w Anglii. Odrzuci oferty Milanu i Juventusu

Massimiliano Allegri już jest dogadany z "wielkim angielskim klubem" - donosi "Corriere dello Sport", jednocześnie nie zdradzając nazwy tego klubu.

Massimiliano Allegri miał już ustalić warunki umowy z jednym z największych angielskich klubów i dlatego miałby odrzucić oferty Milanu i Juventusu (jego byłych klubów), jeśli takie by otrzymał - "Rossoneri" szukają trenera na nowy sezon, za to pozycja Maurizio Sarriego w ekipie mistrzów Włoch jest niepewna. 

Media spekulują, że zespołem, z którym Allegri miałby się dogadać, jest Manchester United, który po 25 kolejkach tego sezonu zajmuje dopiero 8. miejsce w tabeli - pozycja Ole Gunnara Solskjaera nie należy do najmocniejszych. Jednocześnie innym kandydatem na nowego trenera jest Mauricio Pochettino, który w trakcie tego sezonu został zwolniony z Tottenhamu Hotspur.

Piłkarze City wzięli udział w imprezie z modelkami? Zdradził ich Instagram? [WIDEO]

Zobacz wideo

Allegri w ciągu pięć sezonów w Turynie zdobył pięć tytułów mistrzowskich, cztery Puchary Włoch oraz dwa razy awansował do finału Ligi Mistrzów. Wcześniej pracował m.in. w Milanie. "Corriere dello Sport" twierdzi, że Włoch odrzucił oferty powrotu do Milanu i Juve i latem obejmie Manchester, a do tego czasu będzie szkolił swój język angielski.