Mauricio Pochettino ma wymarzony klub. Zamierza poczekać na ofertę do lata

"Daily Mirror" twierdzi, że głównym kandydatem do zastąpienia Ole Gunnara Solskajera jest Mauricio Pochettino. Argentyńczyk zamierza cierpliwie czekać do lata w nadziei na to, że stanowiska trenera Manchesteru United zwolni się latem.

Za nami 25 kolejek Premier League. W tym czasie Manchester United odniósł tylko dziewięć zwycięstw i zajmuje dopiero ósme miejsce w tabeli. Do prowadzącego Liverpoolu traci aż 38 punktów. Zespół Ole Gunnara Solskjaera wciąż tkwi w kryzysie. W ostatnich trzech kolejkach poniósł dwie porażki i zanotował remis. Niewiele wskazuje, że Czerwone Diabły wreszcie zaczną spełniać oczekiwaniom kibiców. Coraz częściej spekuluje się, że norweski trener może zostać niedługo zwolniony z Old Trafford.

Manchester United ma problemy. "Zwolnienie Solskjaera byłoby pokazem bezsilności"

Zobacz wideo

Kto może zostać jego następcą? "Daily Mirror" twierdzi, że głównym kandydatem jest Mauricio Pochettino, zwolniony w listopadzie z Tottenhamu - Argentyńczyk chciałby przejąć właśnie "Czerwone Diabły".

Jeszcze w czerwcu Tottenham prowadzony przez Pochettino bił się z Liverpoolem w finale Ligi Mistrzów (0:2), a w Premier League zdołał znaleźć się w czołowej czwórce. Argentyńczyk zostawił jednak drużynę na 14. miejscu w lidze. Obecnie Koguty są szóste.

Więcej o: