Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Brutalny faul Sterlinga. Mourinho aż złapał się za głowę! "Czerwona jak złoto"

- Czerwona kartka jak złoto, nie wiem, co sobie myśleli na VAR-ze - napisał na Twitterze Tomasz Zieliński, dziennikarz Eleven Sports, komentując w ten sposób brutalny faul Raheema Sterlinga na Dele Allim. Piłkarz Manchesteru City dopuścił się skandalicznego zagrania w meczu przegranym z Tottenhamem (0:2).

Była 12. minuta spotkania Tottenhamu z Manchesterem City (2:0). Dele Alli wyprowadzał akcję gospodarzy, ale został brutalnie powstrzymany przez Raheema Sterlinga. Skrzydłowy "The Citizens" ostro nadepnął Allemu na nogę, nie zważając na ryzyko spowodowania u niego kontuzji. Sędzia prowadzący to spotkanie ukarał reprezentanta Anglii żółtą kartką.

Wielkie kontrowersje w hicie Premier League. Sterling zasłużył na czerwoną kartkę

Faul Sterlinga, a także kara, jaką za niego otrzymał, wywołała mnóstwo kontrowersji. Zdaniem kibiców, ekspertów i dziennikarzy, piłkarz Manchesteru powinien za niego otrzymać czerwoną kartkę, a sędzia przy tak ostrym wejściu powinien skorzystać z wideoweryfikacji. - Czerwona kartka jak złoto, nie wiem co sobie myśleli na VARze - napisał na Twitterze Tomasz Zieliński, dziennikarz Eleven Sports. 

Szymon Marciniak w "Wilkowicz Sam na Sam": Symulowanie jest najgorsze. Czasem piłkarze są tak bezczelni...

Zobacz wideo

Jose Mourinho łapał się za głowę

Z decyzją sędziego zgodzić nie mógł się także trener Tottenhamu, Jose Mourinho. Portugalczyk na żółtą kartkę Sterlinga zareagował bardzo nerwowo, łapiąc się za głowę.

Więcej o: