Kamil Grabara trafił do szpitala! Trener: Wszyscy się o niego martwimy

Kamil Grabara trafił do szpitala. Polski bramkarz niefortunnie zderzył się z kolegą z zespołu podczas wtorkowego meczu z Hull City. Na tyle, że stracił przytomność. Sytuacja wyglądała bardzo groźnie. - Wszyscy się o niego martwimy - przyznał trener Huddersfield na pomeczowej konferencji prasowej.

Była 71. minuta meczu wyjazdowego Huddersfield z Hull City (2:1). Po akcji Kamila Grosickiego, skrzydłowego gospodarzy, doszło do pechowego zderzenia dwóch graczy gości - Christophera Schindlera i Kamila Grabary. Tak pechowego, że polski bramkarz stracił przytomność.

Kto z kadry U-21 może trafić do reprezentacji Brzęczka?

Zobacz wideo

Kamil Grabara został przewieziony do szpitala. "Wszyscy się o niego martwimy"

Po zderzeniu, na murawie błyskawicznie pojawiły się służby medyczne. Lekarze udzielali pomocy Grabarze ponad 10 minut, ostatecznie znosząc go z niej na noszach. Następnie Polak został przewieziony do szpitala. - Mamy nadzieję, że to nic poważnego - napisał na Twitterze oficjalny profil Hull City. - Całkowicie stracił przytomność i został odwieziony do szpitala. Wszyscy się o niego martwimy i mamy nadzieję, że nic mu nie jest - na konferencji prasowej przyznał natomiast Danny Cowley, trener Huddersfield, do którego wypożyczony jest młodzieżowy reprezentant Polski.

Kamil Grabara został wypożyczony do Huddersfield z Liverpoolu w lipcu ubiegłego roku. Dotychczas w zespole z zaplecza Premier League rozegrał 28 spotkań, w których puścił 45 goli. 5 razy zachował czyste konto.

Więcej o: