Sensacja w Anglii! Lider Premier League zatrzymany przez trzecioligowego średniaka!

Niesamowite rozstrzygnięcie przyniosło spotkanie czwartej rundy FA Cup w Anglii. Lider Premier League, Liverpool zremisował 2:2 z trzecioligowcem, Shrewsbury Town. Do wyłonienia lepszego z tej pary potrzebne będzie powtórzenie tego meczu na Anfield w Liverpolu.

Liverpool objął prowadzenie już w 15. minucie, gdy do bramki Maxa O'Leary'ego trafił Curtis Jones. Wynik 1:0 dla lidera Premier League utrzymał się do końca pierwszej połowy, ale po wznowieniu meczu szybko padł drugi gol dla zawodników Jurgena Kloppa. W 46. minucie po dośrodkowaniu w pole karne piłkę do własnej bramki skierował Donald Love

Dziewiętnaście minut później gola kontaktowego udało się zdobyć Shrewsbury Town. Rzut karny na bramkę zamienił Jason Cummings. Ten sam zawodnik w 75. minucie spotkania doprowadził do wyrównania. Ten wynik szesnasta drużyna League One utrzymała do końca meczu.

To oznacza, że mecz trzeba będzie powtórzyć na Anfield w Liverpoolu. Po zakończeniu tego spotkania dowiemy się, która z drużyn awansuje do 1/8 finału FA Cup