Nie będzie hitowego transferu Manchesteru United! Transakcja odwołana przez duże oczekiwania

Bruno Fernandes nie zostanie zawodnikiem Manchesteru United. Przynajmniej nie w styczniowym oknie transferowym - informuje "The Sun". Zdaniem dziennika temat transferu upadł, ponieważ Sporting Lizbona postawił władzom "Czerwonych Diabłów" zbyt duże oczekiwania finansowe.

Bruno Fernandes jest jedną z największych gwiazd portugalskiej ekstraklasy. W poprzednim sezonie pomocnik Sportingu rozegrał łącznie 53 mecze, w których strzelił 32 gole i dołożył do nich 18 asyst. W obecnych rozgrywkach 25-latek wystąpił w 27 spotkaniach, zdobywając 15 bramek i notując 14 asyst.

Nie będzie hitowego transferu Manchesteru United! Transakcja odwołana przez duże oczekiwania

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że pomocnik zostanie nowym zawodnikiem Manchesteru United. Portugalski dziennik "O Jogo" twierdził, że Manchester United zapłaci za Fernandesa 70 mln euro, a sprawa jest już właściwie dopięta (przedstawiciele piłkarza i Sportingu mieli przebywać w Anglii, gdzie rozmawiali z szefami United). Teraz okazuje się, że jest zupełnie inaczej.

"The Sun" poinformował, że - wbrew wcześniejszym doniesieniom - oczekiwane przez Sporting 70 mln euro to dla Manchesteru zdecydowanie za wysoka kwota. Anielski klub był w stanie zapłacić za Portugalczyka maksymalnie 50 mln. Dziennik twierdzi, że temat transferu może wrócić latem. Pod warunkiem, że na pozyskanie Fernandesa nie znajdą się inni chętni, którzy wcześniej zagwarantują sobie jego zakup.

Więcej o: