Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tottenham ma trzech kandydatów do wzmocnienia ataku! Mocni konkurenci dla Piątka

Krzysztof Piątek nie jest jedynym kandydatem do wzmocnienia składu Tottenhamu Hotspur. Brytyjskie media donoszą, że londyński klub ma na krótkiej liście jeszcze dwa nazwiska napastników.
Zobacz wideo

Brytyjskie "Daily Star" donosi, że Krzysztof Piątek nie jest jedynym napastnikiem przymierzanym do Tottenhamu. Klub rozgląda się za zastępcą kontuzjowanego Harry'ego Kane'a, dlatego rywalami Piątka są Moussie Dembele z Lyonu i Danny Ings z Southampton.

Przejście Piątka do Tottenhamu nie jest przesądzone

- Przejście Krzysztofa Piątka do Tottenhamu nie jest jeszcze przesądzone. Rzeczywiście, rozmowy ze Spurs trwają, ale - jak ustalił Sport.pl - to niejedyny londyński klub, który widziałby u siebie napastnika. O Piątka walczy West Ham United, który jest skłonny wydać na niego 33 mln funtów. Polak może też po prostu zostać na San Siro - pisał w piątek na łamach Sport.pl Tomasz Włodarczyk. 

Co interesujące, Dembele jest w kręgu zainteresowań z klubów Premier League od pewnego czasu. Ostatnio łączono go z Manchesterem United i Chelsea, a londyński klub miał zaoferować nawet 34 miliony funtów. Francuski Lyon odrzucił jednak tę propozycję. Z kolei Ings świetnie radzi sobie w Southampton (13 bramek w tym sezonie), dlatego wydaje się, że walczące o utrzymanie Southampton raczej nie będzie chciało pozbywać się swojego najlepszego strzelca. Nawet w przypadku dobrej oferty. 

Więcej o: