Manchester United ustalił gigantyczną cenę za Paula Pogbę. Transfer już zimą?

Manchester United podjął decyzję dotyczącą Paula Pogby. Zgodzą się na sprzedaż Francuza, jeśli ktos zdecyduje się zapłacić za niego 150 milionów funtów, czyli blisko 180 milionów euro.

Paul Pogba chciał opuścić Manchester United już latem, jednak "Czerwone Diabły" żądały za swojego piłkarza aż 130 milionów funtów. W angielskich mediach coraz głośniej mówiło się, że Francuz wymusi transfer zimą, jednak sam Pogba, jak i jego agent zapewnili, że zawodnik pozostanie w Manchesterze United.

Zobacz wideo

Jak jednak informuje "Daily Express", Paul Pogba może odejść z Old Trafford. Chętni na jego pozyskanie muszą jednak zapłacić kolosalne pieniądze, bo władze Manchesteru United wyceniły Francuza na 150 milionów funtów, czyli prawie 180 milionów euro. Gdyby ktoś zdecydował się na jego transfer, Pogba stałby się drugim najdrożej sprzedanym piłkarzem w historii.

Real Madryt na pewno nie będzie kontynuował wyścigu o pozyskanie Pogby, zwłaszcza po informacji, że Zinedine Zidane nie potrzebuje transferów w trakcie zimowego okienka transferowego. Wydaje się więc, że faworytem stał się Juventus, który za wszelką cenę będzie chciał wygrać Ligę Mistrzów.

Więcej o: