Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wstydliwy rekord Guardioli. Tak źle nie było jeszcze w całej jego karierze

37,8 proc - przez tyle czasu gry w meczu z Wolverhampton, piłkarze Manchesteru City byli w posiadaniu piłki. To najgorszy wynik w karierze trenera "The Citizens", Pepa Guardioli.

Dwa gole Raheema Sterlinga nie wystarczyły Manchesterowi City do tego, by w meczu 19. kolejki Premier League pokonać na wyjeździe Wolverhampton. Gospodarze co prawda przegrywali już 0:2, ale zdołali odwrócić losy spotkania, a bramki Adamy Traore, Raula Jimeneza i Matta Doherty'ego sprawiły, że to oni zwyciężyli 3:2 i cieszyli się z trzech punktów.

Klich: Nie ma lepszej ligi niż Premier League. Chciałbym tam zagrać

Zobacz wideo

Wstydliwy rekord Guardioli. Tak źle nie było jeszcze w całej jego karierze

Manchester City rozegrał jeden ze swoich najgorszych meczów w sezonie, który sprawił, że dogonienie pierwszego w tabeli Liverpoolu wydaje się już niemożliwe. Jak się okazało po ostatnim gwizdku, starcie z Wolverhampton było nie tylko najsłabszym występem mistrzów Anglii w sezonie, ale także jednym z najgorszych meczów drużyny prowadzonej przez Pepa Guardiolę w jego karierze. Przynajmniej pod względem czasu posiadania piłki, bo ten wyniósł zaledwie 37,8 proc. Nigdy wcześniej żadna drużyna prowadzona przez Hiszpana (Barcelona, Bayern Monachium) nie wypadła pod tym względem tak słabo.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE