Guardiola kompletnie zaskoczył. Mówi o najważniejszym momencie w historii City

Pep Guardiola wskazał najważniejszy moment w historii Manchesteru City. Hiszpański szkoleniowiec zdradził, co jego zdaniem jest ważniejsze nawet od ewentualnego wygrania Ligi Mistrzów czy zdobycia czterech trofeów w jednym sezonie.

202 mecze, dwa mistrzostwa Anglii, dwa Puchary Ligi Angielskiej, dwa Superpuchary Anglii i jeden krajowy puchar - to dorobek Pepa Guardioli w roli szkoleniowca Manchesteru City. Dorobek niezwykle imponujący, jeden z najlepszych w całej stawce szkoleniowców Premier League

Klich: Nie ma lepszej ligi niż Premier League. Chciałbym tam zagrać

Zobacz wideo

Guardiola wskazał najważniejszy moment w historii Manchesteru City. "Ważniejszy od ewentualnego wygrania Ligi Mistrzów"

48-letni Hiszpan jest trenerem "The Citizens" od lipca 2016 roku. Od tamtej pory zdobył z nimi siedem trofeów, z czego cztery w jednym sezonie. To jednak nie ten sezon, a nawet nie ewentualne wygranie Ligi Mistrzów jest zdaniem jednego z najlepszych szkoleniowców świata najważniejszym momentem w historii Manchesteru City. - Najważniejszym momentem w historii klubu, ważniejszym nawet od ewentualnego wygrania Ligi Mistrzów, był ten, gdy Sergio Aguero strzelił gola w meczu z Queens Park Rangers na wagę mistrzostwa. Ten moment jest dużo lepszy niż cztery trofea w jeden sezon, czy cokolwiek innego - przyznał Guardiola w rozmowie z portalem goal.com.

I dodał, wypowiadając się na temat wspomnianego Aguero: Jest niezastąpiony, ale prędzej czy później odejdzie z klubu. Sam zdecyduje, kiedy się to stanie. Klub spróbuje znaleźć jego następcę, ale nie będzie to łatwe.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Football LIVEFootball LIVE Football LIVE

Więcej o: