Piłkarz Manchesteru City odejdzie po 7 latach? Jego kolega wygadał się [WIDEO]

Fernandinho odejdzie z Manchesteru City? Wiele na to wskazuje po tym, jak jego kolega z zespołu Riyad Mahrez przypadkiem wygadał się.

Do sytuacji doszło w programie Sky Sports. Prowadzący zadał pytanie: "Kto latem ogłosił, że będzie to jego ostatni sezon w Manchesterze City?". Do odpowiedzi bardzo szybko zgłosił się Riyad Mahrez, który odpowiedział: "David Silva i Fernandinho". Stojący obok Benjamin Mendy zareagował na tę wypowiedź z lekkim niedowierzaniem, posyłając Mahrezowi wymowne spojrzenie - o ile wiadomo od dawna, że Silva odejdzie po zakończeniu sezonu, o tyle przyszłość Brazylijczyka jest niepewna. Tę sytuację można zobaczyć na poniższym wideo.

Fernandinho gra w Manchesterze City od 2013 roku

Fernandinho to defensywny pomocnik, wzmocnił Manchester City w 2013 roku - przyszedł z Szachtara Donieck za 40 mln euro. Jak do tej pory rozegrał w ekipie mistrzów Anglii 292 spotkania, w których zdobył 23 bramki i zaliczył 25 asyst (w tym sezonie wystąpił w 19 spotkaniach, w dużej mierze przez kontuzje obrońców). Jego kontrakt wygasa wraz z końcem sezonu i jak do tej pory nie pojawiły się żadne informacje o tym, jakoby miał go przedłużyć. 53-krotny reprezentant Brazylii ma 34 lata.

Glik przeżywał w karierze upokorzenia. Winiono go nawet za błędy kolegów:

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA