Świetna wiadomość dla reprezentacji Polski! Łukasz Fabiański: Wracam do treningów

Łukasz Fabiański poinformował, że wrócił do treningów. To dobra wiadomość dla reprezentacji Polski i West Hamu United. Angielski klub nie radzi sobie w Premier League bez naszego bramkarza.

Łukasz Fabiański przeszedł operację stawu biodrowego po tym, jak doznał poważnej kontuzji w meczu Premier League z Bournemouth (28.09). Początkowo lekarze przewidywali, że do gry wróci dopiero pod koniec stycznia. Ale w poniedziałek Fabiański poinformował na swoich kanałach w mediach społecznościowych, że wrócił wcześniej. - Powrót do treningów - napisał bramkarz West Ham United, załączając zdjęcie z treningu.

Łukasz Fabiański porównuje piłkarzy do produktów:

Zobacz wideo

West Ham zawodzi bez Fabiańskiego

Kibice West Hamu bardzo czekają na powrót Fabiańskiego do bramki. Bez Polaka zespół Manuela Pellegriniego prezentuje się słabo i zajmuje dopiero 16. miejsce w tabeli Premier League. - Trudno powiedzieć, co się stało, że nagle przestaliśmy punktować. Na pewno nasza gra troszkę się pogorszyła w porównaniu do tego, jak prezentowaliśmy się na początku sezonu. Trochę źle bronimy jako drużyna, ponieważ pozwalamy przeciwnikom na stwarzanie zbyt wielu okazji strzeleckich - stwierdził Fabiański w rozmowie z portalem Sportowe Fakty.pl. 

Więcej o: