Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Wielkie wyróżnienie dla Artura Boruca! Polak został doceniony w Bournemouth

Artur Boruc, aktualnie rezerwowy bramkarz AFC Bournemouth, został doceniony przez angielską gazetę "Daily Echo", która postanowiła wybrać go do najlepszej jedenastki dekady ekipy grającej w Premier League!

W ciągu ostatnich 10 lat AFC Bournemouth dokonał nie lada wyczynu. Zrobił aż 3 awanse, zaczynając od League Two, poprzez Division One, następnie Championship i ostatecznie lądując w Premier League, gdzie zdołał zagrać już 4 pełne sezony.

Zobacz interwencje Boruca z meczu Puchar Ligi Angielskiej pomiędzy Chelsea a Bournemouth:

Zobacz wideo

Wielkie wyróżnienie dla Artura Boruca

Dla zespołu z Dean Court była to doskonała okazja, aby podsumować ten wyjątkowy okres. Klubowa gazeta "Daily Echo" głosami czytelników postanowiła wybrać najlepszą jedenastkę dekady. 

W ciągu 10 lat, począwszy od 1. stycznia 2010 roku przez "Wiśnie" przewinęło się 39 zawodników, którzy reprezentowali klub przynajmniej 50 razy od tego momentu. Spośród nich wybrano najlepszych.

Miejsce w jedenastce dekady znalazło się dla Artura Boruca, który gra w zespole Eddiego Howe'a od sezonu 2014/15.  

Więcej o:
Komentarze (5)
Wielkie wyróżnienie dla Artura Boruca! Polak został doceniony w Bournemouth
Zaloguj się
  • eurotram

    0

    Był wyrazistą postacią w swoich klubach,nie dziwi takie wyróżnienie. Jednocześnie kolejne wywołanie Boruca przypomina nam o jego wieku: za dwa miechy 40-ka i bardzo możliwe,że to jego ostatni sezon.

  • musialem_zalozyc_konto

    Oceniono 11 razy -5

    Fajnie, należy mu się. Jedna z barwniejszych postaci polskiej piłki, która widać, że ma serce do piłki. Dodatkowy szacunek dla niego, że w porę się ustatkował i nie poszedł w ślady Krychowiaka. Wiecie, damskie koźuszki, zabawy palcem w dupie itp...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX