Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Pep Guardiola może odejść z Manchesteru City! Tajna klauzula w kontrakcie

Przyszłość Pepa Guardioli w Manchesterze City nie jest pewna. Władze klubu nie są zadowolone z wyników, a sam trener zagwaratnował sobie opcję rozwiązania kontraktu. Zapis w kontrakcie Hiszpana był tajny, ale teraz ujawnili go dziennikarze "Daily Mail".

Manchester City zajmuje dopiero trzecie miejsce w tabeli Premier League. Po porażce w derbach Manchesteru zespół Pepa Guardioli traci aż 14 punktów do niepokonanego Liverpoolu. Władze klubu nie z tego zadowolone , a angielskie media coraz częściej spekulują o zwolnieniu Pepa Guardioli. Okazuje się jednak, że trener też zabezpieczył się na taką ewentualność, a w jego kontrakcie jest opcja rezygnacji z pracy po zakończeniu sezonu 2019/2020 - informuje "Daily Mail".

To był pogrom! Manchester City w akcji [WIDEO]

Zobacz wideo

Angielskie media spekulują, że w przypadku odejścia Guardioli, jego następcą mógłby zostać zwolniony niedawno z Tottenhamu Mauricio Pochettino. W poprzednim sezonie Argentyńczyk doprowadził londyński klub do finału Ligi Mistrzów. Tam przegrał z Liverpoolem (0:2), ale katarscy właściciele wierzą, że z Manchesterem City mógłby sięgnąć po trofeum.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl