Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juergen Klopp ma problem! Podstawowy piłkarz Liverpoolu wypada z gry

Juergen Klopp może mówić o wielkim pechu. Fabinho doznał urazu kostki w ostatnim meczu Ligi Mistrzów i będzie musiał pauzować przez 4-6 tygodni.

W środowym meczu 5. kolejki Ligi Mistrzów Liverpool mierzył się z Napoli. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, jednak Fabinho nabawił się poważnej kontuzji. Jak donosi "Daily Mail", piłkarz opuszczał stadion w specjalnym bucie, a uraz sprawi, że będzie musiał pauzować przez 4-6 tygodni, co może oznaczać, że Brazylijczyk nie zagra w nawet 10 spotkaniach!

Zobacz wideo

To ogromny cios dla Juergena Kloppa i Liverpoolu. Fabinho w obecnym sezonie wystąpił w 20 meczach, z czego aż 19 rozpoczynał w pierwszym składzie. Przed aktualnym wicemistrzem Anglii bardzo napięty terminarz, bo w grudniu będzie rywalizować w lidze, Lidze Mistrzów, Pucharze Ligi, a także w Klubowych Mistrzostwach Świata.

Juergen Klopp z pewnością liczy, że uda się powrócić Brazylijczykowi do gry wcześniej, niż donoszą pierwsze informacje lekarzy. Jeśli jednak sprawdzi się najgorszy scenariusz, Fabinho będzie mógł wystąpić ponownie dopiero w połowie stycznia, co będzie poważnym osłabieniem Liverpoolu w nadchodzących tygodniach.