Pochettino zostawił piłkarzom Tottenhamu ostatnią, wzruszającą wiadomość

Jesus Perez, członek sztabu szkoleniowego Mauricio Pochettino, pokazał na Twitterze ostatnią wiadomość, jaką Argentyńczyk zostawił swoim byłym już podopiecznym. Tottenham Hotspur zwolnił go we wtorek, a jego następcą został Jose Mourinho.

- Wielkie dzięki dla wszystkich! Nie powiemy wam żegnajcie... Bo na zawsze będziecie w naszych sercach - taką wiadomość na tablicy w szatni Tottenhamu Hotspur zostawił Mauricio Pochettino wraz ze członkami swojego sztabu szkoleniowego.

Pochettino został zwolniony we wtorek po serii słabych wyników w tym sezonie - zespół zajmuje dopiero 14. miejsce w Premier League i traci aż 20 punktów do prowadzącego Liverpoolu.  - Bardzo niechętnie i z wielkim trudem podjęliśmy tę decyzję. Niestety, wyniki w rozgrywkach krajowych pod koniec poprzedniego sezonu i na początku tego były bardzo rozczarowujące - powiedział prezes Daniel Levy.

Mourinho zastąpił Pochettino w Tottenhamie

Argentyńczyk prowadził Tottenham od 2014 roku. W tym czasie "Koguty" przeistoczyły się w klub regularnie grający w Lidze Mistrzów, a w poprzednim sezonie awansowały do finału (porażka 0:2 z Liverpoolem). Nowym trenerem został Jose Mourinho, który wraca do pracy po zwolnieniu z Manchesteru United w grudniu ubiegłego roku.

Zbigniew Boniek zdradził plany reprezentacji Polski. Cztery sparingi przed Euro:

Zobacz wideo
Więcej o: