Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie: Mauricio Pochettino zwolniony z Tottenhamu Hotspur!

Mauricio Pochettino został zwolniony z Tottenhamu Hotspur - poinformował klub na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Mauricio Pochettino został zwolniony wraz ze swoim sztabem szkoleniowym: Jesusem Perezem, Miguelem D'Agostino i Antonim Jimenezem. - Bardzo niechętnie i z wielkim trudem podjęliśmy tę decyzję. Niestety, wyniki w rozgrywkach krajowych pod koniec poprzedniego sezonu i na początku tego były bardzo rozczarowujące - powiedział prezes Daniel Levy.

Jeszcze w czerwcu Tottenham bił się z Liverpoolem w finale Ligi Mistrzów (0:2), a w Premier League zdołał znaleźć się w czołowej czwórce. Obecnie była już drużyna Maurcio Pochettino plasuje się 14. ligowej pozycji i traci do "The Reds" aż 20 punktów. 

Juras tłucze esportowca piłką lekarską! Dał mu lekcję MMA:

Zobacz wideo

Kilka dni temu angielskie media donosiły, że władze londyńskiego klubu zastanawiają się już nad następcą Pochettino. Tottenham miał nawet podjął rozmowy z Jose Mourinho, który od grudnia zeszłego roku pozostaje bez pracy w roli szkoleniowca. Portugalczyk od tego czasu pracuje jako ekspert Sky Sports. Na razie nie ma jednak żadnej informacji, kto zastąpi Argentyńczyka, ale informacje ten potwierdza także Fabrizio Romano, włoski dziennikarz słynący z dużej sprawdzalności informacji