Rafael Benitez może zostać trenerem reprezentanta Polski. Powrót do Europy?

Brytyjski "Daily Mirror" donosi, że West Ham United Łukasz Fabiańskiego może wkrótce zwolnić Manuela Pellegriniego. Nowym trenerem Polaka mógłby zostać Rafa Benitez.

West Ham United nie potrafi sobie poradzić po kontuzji Łukasza Fabiańskiego (Polak nie zagrał w ostatnich pięciu meczach ligowych). "Młoty" zaś w ostatnich sześciu spotkaniach nie potrafiły odnieść żadnego zwycięstwa i w tym momencie mają jedynie 13 punktów i zajmują 16. miejsce w tabeli Premier League.

Łukasz Fabiański: Piłkarze są produktami

Zobacz wideo

Mecz o posadę dwóch trenerów?

W najbliższym meczu Premier League West Ham United zagra z Tottenhamem Hotspur i to spotkanie może zdecydować o przyszłości... obu szkoleniowców. Obecnie drużyna Maurcio Pochettino plasuje się 14. lokacie i traci do "The Reds" aż 20 punktów. Jak informuje "Daily Mail" odejście argentyńskiego trenera też jest już tylko kwestią czasu. 

Rafa Benitez na zakończenie poprzedniego sezonu rozstał się z Newcastle United. Klub chciał przedłużyć umowę z Hiszpanem, ale ten nie zdecydował się na podpisanie kolejnego kontraktu. Benitez szybko trafił do Chin i obecnie jest trenerem Dalian Yifang. Sam przyznaje jednak, że chętnie wróciłby do Premier League. 

Więcej o: