Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Unai Emery zostanie zwolniony z Arsenalu? Hiszpan dostał ultimatum

Zdaniem angielski mediów, Unai Emery otrzymał ultimatum od władz Arsenalu. Hiszpan do końca roku musi udowonić, że zasługuje na pracę w klubie z Londynu.

Arsenal zawodzi w tym sezonie. Po 12 kolejkach jest dopiero na 6. miejscu w tabeli Premier League. Ma już 17 punktów straty do prowadzącego Liverpoolu. Do czwartej pozycji - obecnie zajmowanej przez Manchester City - która daje udział w Champions League traci osiem punktów. Nic więc dziwnego, że władzom londyńskiego klubu powoli brakuje cierpliwości do trenera Unaia Emery'ego.

Andrzej Twarowski typuje, kto zostanie mistrzem Anglii:

Zobacz wideo

Unai Emery zostanie zwolniony?

Arsenal pod wodzą Hiszpana nie wygrał ligowego meczu od początku października. Zdaniem angielski mediów, Emery miał otrzymać od szefów ultimatum - musi poprawić grę zespołu do końca roku. W innym wypadku może spodziewać się zwolnienia, o którym coraz częściej mówią kibice Arsenalu. Brytyjscy dziennikarze poinformowali także, że klub z Emirates chciałby na miejsce Emery'ego zatrudnić Luisa Enrique, który w czerwcu odszedł z reprezentacji Hiszpanii. Ten jednak miał odmówić.