Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Bayern Monachium wreszcie ściągnie gwiazdę? Ale będą musieli oddać Comana

Angielskie media twierdzą, że Leroy Sane cały czas myśli o transferze do Bayernu Monachium, a City byłoby gotowe puścić swojego zawodnika w zamian za innego piłkarza Bawarczyków.
Zobacz wideo

Bayern Monachium próbował pozyskać Leroya Sane już w wakacje. Na drodze transferu stanął jednak poważny uraz skrzydłowego Manchesteru City. Zdaniem angielskich i niemieckich mediów temat sprzedaży zawodnika może powrócić już w zimowym okienku transferowym.

Sane blisko Bayernu?

Podobnego zdanie jest brytyjski "The Telegraph" - W Manchesterze City wszyscy mają coraz większe przekonanie, że Sane opuści klub. Niemiec nie chce przedłużać umowy, a w jego miejsce Guardiola będzie chciał ściągnąć Oyarzabala. Z kolei Sky Sport News twierdzi, że City zgodziłoby się na transfer, gdyby Bayern zgodził się na wymianę za Kingsleya Comana.

O tym, że temat transferu Sane jest w gabinetach Bayernu żywy, poinformował niedawno dziennikarz "Bilda" Christian Falk. "Rozmawialiśmy z Edmundem Stoiberem, szefem rady doradczej Bayernu, który potwierdził, że kluby wciąż są w kontakcie, a Bayern chce kupić zawodnika" - napisał na Twitterze Falk.