Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Liverpool zagra dwa mecze w ciągu doby! Będzie musiał wystawić dwie drużyny. Kuriozum

Liverpool poinformował w specjalnym oświadczeniu, że ćwierćfinałowy mecz z Aston Villą w Pucharze Ligi Angielskiej zostanie rozegrany 17 grudnia. To oznacza, że zespoł Juergena Kloppa zagra dwa mecze w ciągu doby. - Zdecydowaliśmy się wykorzystać dwa zespoły - poinformował klub.

Liverpool awansował do ćwierćfinału Pucharu Ligi Angielskiej po dramatycznym meczu z Arsenalem. 1/4 Carabao Cup zaplanowano na 16 grudnia, ale "The Reds" już dwa dni później zagrają w Katarze w półfinale klubowych mistrzostw świata FIFA - Jeśli działacze nie znajdą dogodnego terminu, i nie mam na myśli godz. 3 w nocy w Boże Narodzenie, wtedy po prostu nie zagramy. Albo zagra Arsenal, albo nasz kolejny rywal awansuje bez gry - mówił Juergen Klopp po meczu z Arsenalem. Teraz władze porozumiały się z klubem.

Skrót szalonego meczu Liverpoolu z Arsenalem możecie obejrzeć tutaj:

Zobacz wideo

- Możemy potwierdzić, że ćwierćfinałowy mecz z Aston Villą zostanie rozegrany 17 grudnia. Zdecydowaliśmy się wykorzystać dwa zespoły. Jeden zagra w tym spotkaniu Pucharu Ligi, a drugi w Klubowych Mistrzostwach Świata - poinformował Liverpool.

To oznacza, że w Pucharze Ligi Angielskiej zagrają najprawdopodobniej głębokie rezerwy Liverpoolu. Piłkarze pierwszej drużyny będą w tym czasie przygotowywać się do Klubowych Mistrzostw Świata. Pierwszy mecz w Katarze zagrają 18 grudnia.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o: