Krystian Bielik krytykowany przez kibiców po meczu z Hull. Statystyki pokazują co innego

Hull Kamila Grosickiego pokonało Derby County Krystiana Bielika 2:0. Polski skrzydłowy zaliczył dwie świetne asysty i był zdecydowanie najlepszym piłkarzem Tygrysów. Niestety, na drugim biegunie znalazł się Krystian Bielik, a kibice mocno krytykują Polaka. Statystyki pokazują jednak, że Bielik był jednym z najlepszych piłkarzy Derby.

Na gole w meczu "Tygrysów" z ""Baranami" trzeba było czekać aż do 74 minuty spotkania, bo wtedy pierwszego gola zdobył Jarrod Bowen. Kilka minut później było już 2:0, a Bowen dołożył drugie trafienie. Kapitalny mecz zagrał skrzydłowy reprezentacji Polski - Kamil Grosicki, który asystował przy obu bramkach. Polak jest także chwalony za całokształt swojego występu. Na drugim biegunie znalazł się Krystian Bielik.

Bielik krytykowany przez kibiców

Polak grający w Derby County zagrał przyzwoity mecz, ale na Twitterze można znaleźć wiele komentarzy zwykłych kibiców, którzy mocno krytykują Polaka. - Ściągnięcie Bielika to było wielkie marnotrawstwo pieniędzy - pisze jeden. Inni kibice spierają się zaś o Bielika. - Bielik zagrał dobrze? Był beznadziejny!

- Dlaczego nie zainwestowaliśmy 10 milionów w Bowena zamiast w Bielika? Lubię Bielika, ale nie jest zawodnikiem na 10 milionów funtów - piszą kibice. - Bielik nie daje nic drużynie -piszą. Podobnych komentarzy można znaleźć naprawdę sporo.