Legenda Manchesteru United zniesmaczona zachowaniem piłkarzy. "Jakieś całowanie, przytulanie?"

- Jakieś całowanie, przytulanie? Przecież oni nie powinni nawet patrzeć w swoją stronę! - to słowa Roya Keane'a, legendy Manchesteru United, który był zdegustowany tym, co zobaczył przed niedzielnym meczem byłego klubu z Liverpoolem (1:1)

Roy Keane kiedyś nie przebierał w środkach na boisku. Teraz nie przebiera w słowach jako ekspert. Legendarnemu pomocnikowi Manchesteru United nie spodobało się zachowanie piłkarzy przed niedzielnym klasykiem ligi angielskiej. Konkretnie chodziło o ich zachowanie w tunelu prowadzącym na murawę, gdzie Brazylijczycy Andreas Pereira i Fred przywitali się ze swoimi rodakami - Fabinho i Roberto Firmino - którzy grają w Liverpoolu.

- Jakieś całowanie, przytulanie? Przecież oni nie powinni nawet patrzeć w swoją stronę! To powinna być wojna! - grzmi Keane, którego cytuje "Daily Mail". - Piłka nożna nie zmieniła się zbytnio, ale bardzo za to zmienili się piłkarze. Ja rozumiem, że można sobie pogadać po meczu - a najlepiej to w ogóle nie gadać - ale to, co widziałem w niedzielę w tym tunelu przed meczem, było po prostu niesmaczne - dodaje Irlandczyk.

Keane apeluje do władz Manchesteru United

Niedzielny klasyk ligi angielskiej skończył się remisem 1:1. - Gdyby ktoś przed meczem zaproponował obecnym piłkarzom United remis, wzięliby go z pocałowaniem ręki - twierdzi Keane. I apeluje do władz Manchesteru, by sięgnęły po Harry'ego Kane'a. - Trzeba iść do Tottenhamu i go po prostu kupić. Z zamkniętymi oczami strzeli 20 bramek w sezonie i rozwiąże nasz problem w ataku. Oni tam teraz mają bałagan, więc trzeba to wykorzystać - mówi Keane.

W niedzielę Liverpool zremisował na Old Trafford po serii 17 zwycięstw z rzędu. W tabeli Premier League prowadzi z przewagą sześciu punktów nad broniącym tytułu Manchesterem City. "Czerwone Diabły" z dorobkiem 10 punktów zajmują dopiero 13. lokatę. Mają swoje problemy, ale dla wielu wciąż zwolnienie Ole Gunnara Solskjaera byłoby zwykłym pokazem bezsilności i żadnym rozwiązaniem problemu - więcej na ten temat w poniższym materiale wideo.

Zobacz wideo
Więcej o: