Manchester United planuje głośne transfery. Nawet 67 milionów euro za gwiazdę Realu

Manchester United, po nieudanym początku sezonu, szuka możliwości wzmocnienia składu. Jedną z nich ma być sprowadzenie z Realu Madryt Toniego Kroosa.
Zobacz wideo

Manchester United fatalnie rozpoczął nowy sezon Premier League. W ośmiu meczach "Czerwone Diabły" zdobyły zaledwie 9 punktów i zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli. Tak źle rozgrywek nie zaczęli od 30 lat. Stąd szybko pojawiły się doniesienia mediów o planowanych przez działaczy wielkich transferach.

Gwiazda Realu Madryt trafi na Old Trafford?

Zdaniem "Bilda", "Czerwone Diabły" są zdecydowane na sprowadzenie na Old Trafford Toniego Kroosa. Działacze Manchesteru są gotowi zapłacić za Niemca nawet 67 milionów euro. Pierwsze próby rozmów odbyły się już latem, jednak wówczas stanowcze weto postawił Zinedine Zidane, niemający dużego pola manewru w środku pola. Biorąc jednak pod uwagę, że "Królewscy" są zainteresowani sprowadzeniem Paula Pogby, co mogłoby mieć znaczenie przy ewentualnym transferze Kroosa.

"Bild" podkreśla jednak, że na drodze może stanąć jeden problem. - Jedyną przeszkodą w transferze Kroosa do Manchesteru United może być brak klubu z Old Trafford w rozgrywkach Ligi Mistrzów - zaznaczają niemieccy dziennikarze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.