Tottenham znalazł następcę Christiana Eriksena. Weźmie piłkarza Realu Madryt

- Jeśli Christian Eriksen zdecyduje się zimą odejść z Tottenhamu do Realu Madryt, w drugą stronę ma powędrować Isco - informują angielskie media.

Christian Eriksen już latem był bliski odejścia z Tottenhamu. Duńczyk nie chciał dłużej grać w Londynie, ale "Kogutom" nie udało go sprzedać. To się może zmienić w zimowym oknie transferowym. Eriksen trafił na listę piłkarzy, którym Tottenham nie będzie robił problemów ze znalezieniem nowego klubu. Jednocześnie od dawna Duńczykiem zainteresowany jest Real Madryt.

Ekspert tłumaczy, dlaczego Boniek zatrudnił Brzęczka. Zobacz wideo:

Zobacz wideo

Real i Tottenham wymienią się pomocnikami?

Gdyby Eriksen ostatecznie przeniósł się na Santiago Bernabeu, w drugą stronę miałby powędrować Isco. Tak przekonują dziennikarze "Daily Express". Hiszpan nie chciałby rywalizować z duńskim pomocnikiem o grę w pierwszym składzie Realu, tylko wolałby zostać jego następcą w Tottenhamie. - Dla klubu z Londynu byłoby to idealne rozwiązanie, aby od razu znaleźć następcę światowej klasy. O pozyskaniu Isco myśli także Bayern Monachium - informują Anglicy. 

Isco nie zaczął najlepiej tego sezonu. Długo miał problemy zdrowotne, a gdy już doszedł do pełni sił, to zagrał tylko w trzech spotkaniach. W Madrycie występuje od sześciu lat.  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.