Manchester United i kluby z całej Europy obserwują wielki talent z ekstraklasy

- Manchester United interesuje się 15-letni Kacprem Kozłowskim z Pogoni Szczecin - informuje portal Goal.com.

Polak w Manchesterze United? Angielskie media przekonują, że 15-letni Kacper Kozłowski jest brany pod uwagę przez angielski klub. Kozłowski aktualnie występuje w Pogoni Szczecin. Jest jednym z najzdolniejszych piłkarzy młodego pokolenia w Polsce. Od kilku miesięcy regularnie trenuje z pierwszą drużyną "Portowców". W maju zaliczył debiut w Ekstraklasie w spotkaniu z Cracovią, gdy w doliczonym czasie drugiej połowy wszedł na minutę. Łącznie ma do tej pory trzy występy w barwach Pogoni. 

Manchester zawodzi w tym sezonie. Dlaczego zwolnienie Solskjaera nic nie da? Zobacz poniższe wideo:

Zobacz wideo

Manchester sięgnie po polskiego pomocnika?

Angielskie media dodają, że Manchester United to nie pierwszy zagraniczny klub, który interesuje się Kozłowskim. Obserwują go także ekipy z Włoch, Niemiec i Francji. Młody Polak w Pogoni występuje na pozycji środkowego pomocnika. W Szczecinie ma ważny kontrakt do czerwca 2022 roku.

"Czerwone Diabły" są na tyle zdeterminowane, że wysłały swoich skautów na ostatni Puchar Syrenki, by przyglądali się Kozłowskiemu. Ten wypadł bardzo dobrze w meczu reprezentacji do lat 17. z Anglią, gdy zdobył jedną z bramek (2:2).

Więcej o: