Manchester United zwolni Solskjaera? Ma już wymarzonego nowego trenera!

Manchester United fatalnie rozpoczął sezon i dni trenera Ole Gunnara Solskjaera wydają się być policzone. Jego następcą ma zostać 32-letni szkoleniowiec RB Lipsk Julian Nagelsmann

Manchester United spisuje się bardzo słabo na początku nowego sezonu Premier League. "Czerwone Diabły" po ośmiu kolejkach są na 12. miejscu w tabeli i mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Coraz słabsza jest pozycja trenera United, Ole Gunnara Solskjaera, który ma zostać zwolniony, jeśli w następnym meczu z Liverpoolem, jego drużyna przegra. A zadanie będzie trudne, bo triumfatorzy zeszłorocznej LM, są w wyśmienitej formie i z kompletem punktów przewodzą Premier League.

Zwolnienie Solskjaera klęską Manchesteru United!

Zobacz wideo

Julian Nagelsmann jest najmłodszym trenerem w Bundeslidze. Od początku tego sezonu prowadzi RB Lipsk (aktualnie na 5. miejscu w Bundeslidze), a wcześniej przez trzy sezony trenował Hoffenheim. Nagelsmann w Hoffenheim miał za zadanie utrzymać klub w Bundeslidze. Nie tylko to zrobił, ale udało mu się m.in. zająć 4. miejsce i awansować do Ligi Mistrzów.

Więcej o:
Copyright © Agora SA