Ole Gunnar Solskjaer obawia się zwolnienia z Manchesteru United. Wiadomo, kiedy może ono nastąpić

Szefowie Manchesteru United tracą powoli cierpliwość do trenera Ole Gunnara Solskjaera. Jeśli w najbliższej kolejce Premier League Manchester przegra u siebie z Liverpoolem, Norweg prawdopodobnie zostanie zwolniony.

Manchester United spisuje się bardzo słabo na początku nowego sezonu Premier League. "Czerwone Diabły" po ośmiu kolejkach są na 12. miejscu w tabeli i mają tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową. Coraz słabsza jest pozycja trenera United, Ole Gunnara Solskjaera. 

Manchester nie powinien zwalniać Solskjaera?

Zobacz wideo

Media: Solskjaer obawia się zwolnienia

Angielskie media informują, że Glazerowie, właściciele Manchesteru, spotkali się z prezesem klubu, Edem Woodwardem, by porozmawiać na temat przyszłości klubu. Solskjaer długo cieszył się zaufaniem Glazerów, ale to się może niebawem zmienić. 

Po ostatnim weekendzie nastała przerwa reprezentacyjna w klubowej piłce. Po niej Manchester United zmierzy się na Old Trafford z Liverpoolem (20 października). Jeśli gospodarze przegrają, to realne jest, że trener United zostanie zwolniony. "Daily Mail" donosi, że Norweg obawia się zwolnienia po meczu z "The Reds".

Więcej o: